واکنش ستارگان بایرن مونیخ به قرعه دشوار این تیم در لیگ قهرمانان

وبسایت رسمی برنامه نود - ستارگان بایرن مونیخ به قرعه دشوار این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان واکنش نشان دادند.

به گزارش وبسایت نود، بازیکنان بایرن مونیخ به قرعه دشوار این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان واکنش نشان دادند.

بایرن مونیخ در قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان که امشب در شهر موناکو برگزار شد با تیم های اتلتیکو مادرید، پی اس وی آیندهوون و روستوف در گروه چهارم فرار گرفت.


فيليپ لام:
 

اگر همانند ما در سال های اخیر به نیمه نهایی رسیده باشید وظیفه تان این است که از این گروه حتی با توجه به اینکه با حریف به شدت دشواری مثل اتلتیکو مادرید هم گروه شدید صعود کنید. گروه آساني نخواهد بود اما من مشتاق فرا رسيدن اين بازي ها هستم. بايد حتما در خانه روستوف و يا آيندهوون پيروز شويم. بازي در مادريد هم خيلي دشوار خواهد بود. این بازی برای انتقام گرفتن نیست. همه چیز در این فصل از صفر آغاز شده است.

متس هوملس:
 

از اين گروه خيلي خوشحالم چون با 3 تيمي هم گروه شديم که تا به حال مقابل آن ها بازي نکردم. این حقیقت که با اتلتیکو که یکی از مدعیان قهرمانی است هم گروه شدیم نشان می دهد این گروه بسیار چالش برانگیزی است.

توماس مولر:

در مقابل اتلتیکو می خواهیم نشان دهیم که می توانیم از نیمه نهایی فصل گذشته بهتر بازی کنیم. در کل گروه خوبی است. همه چیز برای کسب موفقیت آماده است. من مشتاق آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان هستم.

مانوئل نویر:

من مشخصا از اینکه با دیگر دو بار مقابل اتلتیکو بازی می کنیم خوشحال هستم. این بازی ها ما را برای مرحله حذفی آماده می کند. طبیعتا می خواهیم به عنوان تیم نخست صعود کنیم. روستوف هم حریف جالبی است. هیچ یک از ما واقعا این تیم را نمی شناسند. آیندهوون را هم که فصل پیش نزدیک بود اتلتیکو را حذف کند نباید دست کم گرفت.

2031

برگه ها