آنچلوتی: در گروه دشواری قرار گرفتیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی و نایب رییس بایرن مونیخ به قرعه دشوار این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 2017-2016 واکنش نشان دادند. 

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی و کارل هاینتس رومنیگه پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اذعان کردند بایرن مونیخ در گروه دشواری قرار گرفته و نباید حریفانش را دست کم بگیرد.

بایرن مونیخ در قرعه کشی مرحله گروهی که ساعتی پیش در شهر موناکو برگزار شد در گروه چهارم رقابت ها با تیم های اتلتیکو مادرید، پی اس وی آیندهوون و روستوف هم گروه شد.

کارلو آنچلوتی درباره این قرعه گفته:

گروه دشواری است و باید حواس جمع باشیم. بایرن فصل گذشته توسط اتلتیکو حذف شد. روستوف با پیروزی پرگل مقابل آژاکس همه را شگفت زده کرد و آیندهوون هم فصل گذشته در ضربات پنالتی مقابل اتلتیکو حذف شد. این گروه آسان نیست.

کارل هاینتس رومنیگه هم در مورد قرعه بایرن مونیخ گفته:

اتلتیکو مادرید حریف بسیار چالش برانگیزی است. در مقابل روستوف و آیندهوون هم هیچ وقت بازی نکردیم. روستوف نه تنها حریفی آسان بلکه سفر آسانی هم نیست. آن ها تیمی هستند که باید جدی گرفته شوند. نباید روستوف را دست کم بگیریم. باید با تمرکز بالایی بازی کنیم. تنها در این صورت می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. باید با این شرایط کنار بیاییم.

2031

برگه ها