مدل رده‌بالای آیفون 7 با 256 گیگابایت حافظه‌داخلی، عرضه خواهد شد

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-7-1

شرکت اپل، به‌زودی از آی‌فون‌های 2016 خود رونمایی می‌کند و با نزدیک‌شدن به زمان معرفی رسمی پرچم‌داران شرکت اپل، شایعات بیشتری از آن‌ها منتشر می‌شود. به‌تازگی، فاش شده است که مدل رده‌بالای آی‌فون 7 با حافظه 256 گیگابایتی به صورت رسمی، معرفی خواهد شد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب، همراه ترنجی باشید.

تصویر تازه فاش‌شده در فضای مجازی که ادعا می‌شود به آی‌فون‌های 2016 شرکت اپل اشاره دارد؛ نشان می‌دهد که مدل پایه آی‌فون 7 با 32 گیگابایت حافظه داخلی عرضه خواهد شد و مدل دیگر این گوشی با 128 گیگابایت حافظه داخلی در دسترس قرار می‌گیرد. مدل رده‌بالا نیز از 256 گیگابایت حافظه داخلی استفاده می‌کند که تراشه حافظه فلش توسط توشیبا توسعه یافته است.

از آن‌جایی که شرکت اپل، تمایل چندانی به تخصیص دادن اسلات لازم برای پشتیبانی از کارت‌حافظه جانبی در گوشی‌های هوشمند آی‌فون نشان نمی‌دهد؛ افزایش حداکثر فضای آی‌فون 2016، یک تغییر مثبت برای محصولات شرکت اپل به شمار خواهد رفت.

ssh

 پیش‌تر نیز در نیمه تابستان، رسانه تایوانی دیجی‌تایمز به نقل از منابع آگاه،، مدعی شد که آی‌فون 7، احتمالاً با 256 گیگابایت حافظه داخلی به بازار عرضه می‌شود. علاوه‌براین، شایعات دیگری منتشر شد و براساس آن‌ها، با توجه به این موضوع که دیگر مدل 16 گیگابایتی آی‌فون‌های اپل برای ذخیره محتوای امروزی که در مقایسه با گذشته، حجم بیش‌تری نیاز دارد، مناسب نیست؛ شرکت اپل، تصمیم گرفته تا مدل پایه‌ آی‌فون‌های 2016 خود را با 32 گیگابایت حافظه داخلی عرضه نماید. بنابراین، شایعه تازه فاش‌شده از شایعات پیشین، چندان متمایز نیست و بیشتر به‌عنوان یک تایید بر شایعات گذشته، به حساب می‌آید.

در همین رابطه، در ترنجی خواندید که نسخه 256 گیگابایتی آیفون 7 با قیمتی بیش‌تر از 300 دلار در مقایسه با نسخه پایه، ارایه می‌شود. انتظار می‌رود مدل پایه آی‌فون 7 با 32 گیگابایت حافظه‌داخلی با قیمتی نزدیک به 800 دلار عرضه شود و نسخه پایه مدل “پلاس” آی‌فون‌های جدید شرکت اپل که برخی از شایعات، آن‌را به‌ عنوان مدل “پرو” آی‌فون 2016 معرفی کرده‌اند؛ با قیمتی نزدیک به 900 دلار معرفی شود.

جدا از بحث مربوط به حافظه‌داخلی که برای ذخیره‌سازی محتوا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، اطلاعات منتشرشده دیگر، نشان می‌دهد که آی‌فون‌های جدید شرکت اپل با تراشه A10 و دکمه Home خازنی لمسی با پشتیبانی از فناوری “لمس سه‌بعدی (Force Touch)” به بازار عرضه خواهد شد.

هم‌چنین، آی‌فون‎های جدید شرکت اپل در بخش نرم‌افزاری مربوط به عکس‌برداری، دچار تغییراتی شده‌اند؛ جزئیات منتشرشده، نشان می‌دهد که آی‌فون‌های 2016 شرکت اپل از یک الگوریتم نرم‌افزاری خاص برای زوم اپتیکال استفاده می‌کند که عملکرد آی‌فون 7 را در بخش عکس‌برداری در مقایسه با مدل‌های قبلی به‌طور قابل‌توجهی، بهبود داده است. علاوه‌براین، مدل “پلاس” آی‌فون‌های جدید شرکت اپل از یک دوربین دوگانه استفاده می‌کند.

phonearena

برگه ها