نفس‌گیرترین نظرسنجی‌ها و جدال‌ها – از کدام بانکداری اینترنتی رضایت بیشتری دارید؟

بانکداری اینترنتی

پنج‌شنبه و ساعت ۲۱ فرا رسید؛ نوبت نفس‌گیرترین نظرسنجی‌ها و جدال‌ها است و با قسمتی دیگر از این سری، در خدمت شما عزیزان در ترنجی هستیم. این هفته، می‌خواهیم به موضوع مهمی در اینترنت بپردازیم. بسیاری از ما، بیشتر اوقات کارهای بانکی داریم و لازم نیست تا با وجود اینترنت، به‌صورت حضوری این کارها را انجام دهیم؛ بانکداری اینترنتی اینجاست تا به ما در انجام کارهای بانکی مختلف کمک کند. با استفاده از بانکداری اینترنتی یا الکترونیک که همه‌ی بانک‌ها به کاربران خود ارائه می‌دهند، می‌توانیم تراکنش مالی انجام دهیم، قبض‌های خود را به‌صورت الکترونیکی پرداخت کنیم و حساب‌های مالی خود را مدیریت کنیم. این هفته، قصد داریم از شما بپرسیم که از کدام بانکداری اینترنتی، رضایت بیشتری دارید. در ادامه همراه ترنجی باشید.

قبل از همه چیز، به موضوع هفته‌ی قبل نفس‌گیرترین نظرسنجی‌ها و جدال‌ها می‌پردازیم؛ هفته‌ی گذشته به شرکت‌های چینی پرداختیم و این سوال را از شما پرسیدیم که آیا شرکت‌های چینی در آینده می‌توانند جای بزرگان تکنولوژی با بگیرند؛ خیر یا ممکن است در آینده نقشی داشته باشند و یا حتی جای شرکت‌های بزرگ فناوری را بگیرند؟ پس از گذشت یک هفته از برگزاری نظرسنجی هفته‌ی قبل و با اتمام مهلت شرکت در آن، مشخص شد که نیمی از کاربران معتقدند که ممکن است این شرکت‌ها در آینده نقشی داشته باشند اما جای بزرگان فناوری را نخواهند گرفت. نیمی دیگر نیز می‌گویند که آینده در دستان شرکت‌های چینی خواهد بود و بقیه معتقدند که اینطور نیست و نمی‌توانند جای شرکت‌های بزرگ را بگیرند.

Capture

در نظرسنجی این هفته، قصد داریم به بانکداری اینترنتی بپردازیم. با استفاده از بانکداری اینترنتی، دیگر لازم نیست تا به‌صورت حضوری به بانک رفته و در نوبت بایستیم. تنها کافیست با استفاده از یک کامپیوتر، به وب‌سایت بانک موردنظر مراجعه کرده و وارد بانکداری اینترنتی آن شویم. با بانکداری اینترنتی، در وقت صرفه‌جویی شده و کارها سریع‌تر انجام می‌شوند. مهم‌تر از همه این است که می‌توان در هر ساعت از شبانه روز، کارهای بانکی مختلفی را با امنیت بالا (با وجود پروتکل امن https در بانکداری اینترنتی) انجام دهیم.

درحال حاضر، همه‌ی بانک‌های ایران دارای بانکداری اینترنتی هستند؛ بانکداری اینترنتی در جذب مشتری بسیار موثر است و به‌همین دلیل، بانک‌ها سعی می‌کنند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. خدماتی که بانک‌ها در بانکداری اینترنتی ارائه می‌دهند، تقریبا شبیه به هم است اما با این حال، تفاوت‌هایی نسبت به‌هم نیز وجود دارد. بهتر است تا به خدماتی که می‌شود با بانکداری اینترنتی انجام داد، اشاره کنیم.

با استفاده از بانکداری اینترنتی، می‌توان از حساب‌های خود به حساب‌های دیگر، پول انتقال داد، ماند‌ه‌ی حساب خود، آخرین گردش‌ها و چیزهای دیگر را مشاهده کرد. همچنین خدمات چک، مثل استعلام وضعیت چک‌ها و غیره نیز با استفاده از بانکداری اینترنتی قابل انجام است. می‌توان قبض‌های خود را بدون مراجعه حضوری، به‌راحتی پرداخت کرد. از خدمات دیگری که بانک‌های مختلف از طریق بانکداری اینترنی به مشتریان خود ارائه می‌دهند، می‌توان به پرداخت اقساط، خرید شارژ سیم‌کارت و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد.

آیا شما از بانکداری اینترنتی و خدمات آن برای انجام کارهای بانکی خود استفاده می‌کنید یا به‌صورت حضوری به بانک مراجعه می‌کنید؟

Loading ... Loading ...

اگر از بانکداری اینترنتی استفاده می‌کنید، از بانکداری اینترنتی کدام بانک استفاده می‌کنید و به‌نظر شما کدام بانک، خدمات بهتری را در این زمینه ارائه می‌دهند؟

Loading ... Loading ...

نظر شما درمورد بانکداری اینترنتی چیست؟ از کدام خدمات آن برای انجام کارهای بانکی خود استفاده می‌کنید؟ در بخش نظرات، شما کاربران عزیز می‌توانید نظر خود را بیان کنید.

نگارش: ایزدی

برگه ها