حاشیه های اردوی ستارگان پیش از بازی؛ حضور علی کریمی و عصبانیت ستارگان ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - علی کریمی که قرار بود در اردوی تیم ستارگان ایران پیش از بازی با ستارگان لالیگا حاضر نشده و مستقیم به ورزشگاه برود در اردوی این تیم حاضر شد.

به گزارش وبسایت نود، کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل شرکت در کلاس های مربی گری در تمرینات تیم ستارگان ایران شرکت نکرده بود در اردوی پیش از بازی حاضر شده و برخورد گرمی با اعضای تیم داشت.

علی کریمی که قرار بود مستقیم به ورزشگاه برود با خواست علی پروین به هتل آمد.

شوخی های کریم باقری به محض رسیدن به اردو با خداداد عزیزی و دیگر اعضای تیم آغاز شد.

سیروس دین محمدی، محمد پروین و دیگر بازیکنان تیم ستارگان ایران که در تمرینات روز قبل حاضر بودند به اردو رفته اند.

مرتضی کرمانی مقدم بازیکن سابق پرسپولیس به عنوان دستیار علی پروین در این بازی انتخاب شده.

بازیکنان دهه 60 با توجه به شکست سنگین ستارگان ایران در مسابقه قبل با ستارگان جهان در این بازی حضور کمرنگی دارند و با دعوت از بازیکنان دهه 70 به بعد هدف تیم در این مسابقه گرفتن نتیجه است.

مهدی مهدوی کیا علی رغم تصمیم قبلی برای سفر 24 ساعته به ایران و شرکت در این مسابقه با توجه به اینکه بازی خداحافظی نکونام منتفی شد از سفر انصراف داد.

وحید هاشمیان هم با توجه به این که صحبت جدی با او نشده و بازی خداحافظی نکونام منتفی شد در این بازی حاضر نشد.

علی کریمی همان طور که در تمرین روز قبل پیراهن شماره 24 را پوشیده بود در بازی هم قرار است با همین شماره که پیراهن هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس بود به میدان برود.

بازیکنان تیم ستارگان ایران از کمبود امکانات اختصاص یافته از سوی مسئولان برگزاری بازی به شدت ناراحت هستند. تمام بازیکنان تیم ستارگان ایران در دو اتاق هتل اسکان داده شده اند و بیشتر آنها ترجیح داده اند به دلیل کمبود جا در لابی هتل بنشینند.

همین مساله عصبانیت شدید بازیکنان ایران را به دنبال داشته است.

برگه ها