نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک

تصاویر برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک

نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک

خلیل آزمون پدر سردار آزمون بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی والیبال ایران و مربی فعلی والیبال اهل ایران است.

پدر سردار آزمون در اظهار نظری عجیب به انتقاد از شرایط تیم ملی والیبال پرداخته است.

خلیل آزمون در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت:زمانی که داورزنی کارش را به عنوان رئیس فدراسیون والیبال آغاز کرده بود، امیدی به آینده این رشته نداشتم. می گفتم مگر از یزدانی خرم بالاتر است؟! اما او نشان داد که حرفه ای است. او کار کرد و تیم ملی والیبال را به جایگاه فعلی رساند.
سردار آزمون

خلیل آزمون پدر سردار آزمون

آزمون ادامه داد:داورزنی می تواند رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا هم بشود، اما به شرطی که افکار حرفه ای خود را ادامه دهد. وقتی او می تواند و توانش را دارد که چنین مسئولیتی را قبول کند از پس آن بر بیاید، چرا باید متوقف شود؟ داورزنی تجربه زیادی از لیگ جهانی، جام جهانی، المپیک کسب کرده است. او باید از بازیکنانی مثل فرهاد ظریف، مهدی مهدوی، سعید معروف و … نظر کارشناسی بگیرد که از نظر اطلاعات کاملاً به روز هستند نه کسانی که ۲۰ سال است بازنشسته شده اند. رفتن به المپیک کار هر کسی نیست.
سرمربی پیشین تیم جوانان ایران در مورد جلسات کارشناسی پس از جام جهانی ۲۰۱۵ گفت:فدراسیون والیبال برای تحلیل عدم نتیجه گیری تیم ملی در جام جهانی و در زمان کواچ، ۲۰ کارشناس را دور هم جمع کرد اما کسی متوجه نشد که چرا تیم در جام جهانی کم آورد. نقطه ضعف اصلی تیم ملی در بدنسازی بود. بازیکنان ما در بازی هایی که شکست خوردند، از نظر بدنی کم می آوردند. آنها بازیکنان خوبی هستند و از نظر فنی مشکلی ندارند، تمرینات فنی کواچ، ولاسکو و لوزانو هم بسیار خوب بوده و اگر جایی کم آوردیم، مشکل بدنی بازیکنان و بدنسازی آنها بوده است.
او گفت:لیگ جهانی هفته به هفته برگزار می شود و فرصت برای ریکاوری بعد از هر مسابقه وجود دارد اما در یک تورنمنت که تیم ها به صورت متوالی به مصاف حریفان می روند، می توان مشکل بدنسازی را مشاهده کرد. ما توان بازی با تیم های بزرگ را نداشتیم، چون قدرت بدنی مان پایین بود.
آزمون اظهار داشت:اگر بازیکنانی مثل مهدی مهدوی و سعید معروف از تیم ملی کنار بروند، چه کسی را برای جایگزینی آنها داریم؟ با روند فعلی، ایران تا یکی دو سال سال دیگر والیبالی نخواهد داشت. و باید دنبال راه حل باشیم. داورزنی اگر خودش باشد، پیشرفت می کند، اما برخی کارشناسانی که منفعت خودشان را می خواهند و فقط تعریف می کنند و ضعف ها را یا نمی دانند یا نمی گویند به کار او نمی آیند.
سرمربی پیشین تیم های والیبال گنبد و گل گهر در مورد بازی آخر مرحله گروهی ایران در المپیک ۲۰۱۶ مقابل روسیه که به شکست ایران انجامید گفت:من با مربیان «روستوف» در مورد بازی صحبت کردیم و معتقد بودم که می بریم اما وقتی تیم ملی به روسیه باخت از خجالت نتوانستم سر تمرین برفتم. روس ها اما پشتوانه سازی کرد. آنها دیمیتری موزرسکی، بهترین بازیکن خود را به المپیک نیاورد و برای آینده برنامه ریزی کردند اما ما اگر معروف و موسوی را از دست بدهیم، چه کسی را برای جانشینی آنها داریم؟ وقتی با ایتالیا پا به پا تا امتیاز ۳۱ بر ۲۹ پیش می رویم یعنی توان مبارزه با این تیم را داریم.
آزمون درباره قهرمانی برزیل و نایب قهرمانی ایتالیا در والیبال المپیک گفت:ایتالیا با یک پاسور جوان وارد المپیک شد. عثمانی خوانتورنا، بازیکن کوبایی نیز به همراه این پاسور جوان نسل تاکتیکی ایتالیا را تغییر دادند. برزیل هم در دیدار پایانی با قدرت ظاهر شد و به قهرمانی رسید.

اظهارات تند پدر سردار آزمون از والیبال ایران در المپیک – نمناک
namnak.com/پدر-سردار-آزمون.p35547
رتبه: ۵ – ‏ نقد
۶ ساعت پیش – سردار آزمون و خلیل آزمون پدر سردار آزمون و والیبال المپیک ۲۰۱۶ و عملکرد تیم … سرمربی پیشین تیم جوانان ایران در مورد جلسات کارشناسی پس از جام جهانی ۲۰۱۵ … بازیکنان ما در بازی هایی که شکست خوردند، از نظر بدنی کم می آوردند.
اظهارات تند پدر سردار آزمون از والیبال ایران در المپیک | دمادم
damadam.ir › اخبار › نمناک › گوناگون
۵ ساعت پیش – خلیل آزمون پدر سردار آزمون انتقادات جالبی از عملکرد تیم ملی والیبال ایران در … بازیکنان ما در بازی هایی که شکست خوردند، از نظر بدنی کم می آوردند. … گنبد و گل گهر در مورد بازی آخر مرحله گروهی ایران در المپیک ۲۰۱۶ مقابل روسیه که …
اظهارات تند پدر سردار آزمون از والیبال ایران در المپیک – همه جو
hamejoo.ir › گوناگون
۵ ساعت پیش – انتقاد خلیل آزمون از والیبال ایرانخلیل آزمون پدر سردار آزمون بازیکن ترکمن تبار … بازیکنان ما در بازی هایی که شکست خوردند، از نظر بدنی کم می آوردند. … گنبد و گل گهر در مورد بازی آخر مرحله گروهی ایران در المپیک ۲۰۱۶ مقابل روسیه …
تصاویر برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیکگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
۵ ساعت قبل
نتیجه تصویری برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
۵ ساعت قبل
تصاویر بیشتر برای نظر خلیل آزمون پدر سردار آزمون در مورد المپیک
پدر “سردار آزمون” مقصد فصل بعد او را مشخص کرد – شبکه خبر
www.irinn.ir/news/78039/پدر-سردار-آزمون-مقصد-فصل-بعد-او-را-مشخص-کرد
۲۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – خلیل آزمون، پدر سردار آزمون که همراه با مدیر برنامه های او به روسیه سفر کرده تا با مدیران روبین کازان برای جدایی سردار مذاکره کند در گفتگو با خبرنگار ” ورزش سه ” به … باور کنید پیشنهاد تیمهای بزرگ به باشگاه رسیده اما نظر سردار این است که …. حضور پررنگ فیلم های مورد حمایت بنیاد سینمایی فارابی در جشنواره …
اظهارات تند پدر سردار آزمون از والیبال ایران در المپیک – دانلود …
www.bia2download.xyz/اظهارات-تند-پدر-سردار-آزمون-از-والیبال.html
۵ ساعت پیش – خلیل آزمون پدر سردار آزمون بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی والیبال ایران و مربی … خود غیر از فوتبال هم گفت: جایی زندگی کردم و بزرگ شدم که والیبال نیز در آنجا مورد … ….. کمیل قاسمی اولین نقره‌ای ایران در المپیک ریو (۹ نظر) …
آنچه از زندگی‌خصوصی سردار آزمون نمی دانید +عکس خانواده | …
saten.ir › اخبار داغ
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خلیل آزمون پدر سردار آزمون ، بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران و مربی فعلی والیبال ایران است. … او در در سال ۱۳۶۲ به صورت حرفه‌ای ورزش والیبال را آغاز کرد و دو سال بعد در سال ۱۳۶۴ به … او برای نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ مورد توجه مسئولان باشگاه های فوتبال ….. برو اخلاقتو درست کن بعد بیا اینجا نظر بده
بیوگرافی سردار آزمون + تصاویر سردار آزمون – بیتوته
www.beytoote.com/sport/athletic/biography3-sardarazmoon2-pictures.html
سردار آزمون، فوتبالیست ایرانی، فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی … سردار آزمون برای نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ مورد توجه مسئولان باشگاه های … دانم لیگ بسیار قدرتمندی دارند و بازیکنانی که اینجا بازی می کنند زیر نظر مربیان …. از پدر و مادرم که برایم زحمت کشیدند و مثل کوه پشتم بودند تشکر ویژه ای دارم.
کانون هواداران سردار ازمون
sardaarazmoon.blogfa.com/1394/10
با در نظر گرفتن این توانایی‌ها آزمون به تنهایی می‌تواند مهاجم نوک برای این تیم باشد. …. سردار آزمون، مهاجم جوان تیم ملی که حدود یک ماه پیش بینی خود را در آلمان مورد عمل ….. تیم ملی فوتبال امید ایران ۱۰ روز دیگر در رقابت‌های مرحله دوم انتخابی المپیک که در … پدر دوست داشت پسرش هم ستاره واليبال شود اما آنقدر در واليبال ايران در حق خليل …
پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه/عکس
www.fardanews.com/fa/news/258436/پدر-و-پسر-لژیونر-ایرانی-در-روسیهعکس
جام جم: به غیر از علیرضا حقیقی دیگر لژیونرهای ایرانی ورزش روسیه یك پدر و پسر هستند … اما پسر خلیل آزمون یعنی سردار آزمون نیز كه مدت ها با تیم روبین كازان روسیه كه … نیست او هم به زودی مورد توجه سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال قرار بگیرد. … به نظر شما چرا دولتی‌ها پس از تصویب برجام شروع به نقد پرداخت یارانه‌ها کردند؟
نگاهی به زندگی شخصی سردار آزمون + عکس های جدیدش
www.amazing.ir/1395/02/08/personal-life-sardar-azmoon/
در این پست می خواهیم به زندگی شخصی سردار آزمون سرک بکشیم و جزییاتی از … قرار داده و البته موفق هم بوده: «پدرم خلیل آزمون والیبالیست بزرگی بوده و در تیم … برخی اوقات که به گنبد می روم برای من بهترین تمرینات بدنسازی را در نظر می … او در این باره می گوید: «من ورزش را با والیبال آغاز کردم و اتفاقا والیبالم هم خیلی خوب بود.
امید فوتبال جهانبخش آزمون حضور المپیک فدراسیون فوتبال …
weblog24.xyz/…/امید-فوتبال-جهانبخش-آزمون-حضور-المپیک-فدراسیون-فوتبال-الم…
حرف آخر کفاشیان در مورد حضور آزمون و جهانبخش در تیم امید … خلیل آزمون پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد عادل فردوسی‌پور از … این روزها خیلی ها دوست دارند نظر سردار آزمون عليرضا جهانبخش را حضور در تیم ملی یا تیم المپيک بدانند.
سردار گزینه‌ای برای احیای خط‌حمله آرسنال – صراط
www.seratnews.ir › ورزش › ورزشی
صراط: چند وقتی است که پیشنهاد باشگاه آرسنال به سردار آزمون مهاجم گنبدی باشگاه روبین کازان … ۱۰ سالگی به من سپرده بود و بالاخره در تورنمنتی که در مسکو برگزار شد توانست نظر باشگاه های روسی … سردار که از مرز ۱۹ سالگی گذشته است به مانند پدرش خلیل آزمون که یکی از والیبالیست‌های …. رتبه ایران در المپیک پس از طلای سوم.
تبریک تولد اینستاگرامی سردار آزمون به پدرش+اینستاپست
www.yjc.ir/fa/news/…/تبریک-تولد-اینستاگرامی-سردار-آزمون-به-پدرشاینستاپست
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سردار آزمون با انتشار پستی در اینستاگرامش روز تولد پدرش را تبریک گفت. … گفتنی است؛ سردار آزمون فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار …
خلیل آزمون – صبح بخیر
sobbekheir.com/tag/خلیل-آزمون
پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه/عكس پسر خلیل آزمون یعنی سردار آزمون نیز … اما تصمیمم را گرفته ام تا به والیبال برگردم و زیر نظر پدرم خلیل آزمون که مربی … مشهور ورزش گنبد در دو سال اخیر به واسطه درخشش فرزندش، سردار، مورد توجه رسانه ها است.
پدر سردار آزمون برای والیبال گنبد تصمیم می‌گیرد – …
www.mizanonline.ir/fa/news/…/پدر-سردار-آزمون-برای-والیبال-گنبد-تصمیم-می‌گیر…
۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پدر و مدیر برنامه‌های سردار ملی‌پوش فوتبال کشورمان برای نماینده والیبال … جودو المپیک ریو قرعه‌کشی شد/ ملایی و محجوب رقبای خود را شناختند … به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سال‌ها پیش در چندین دوره خلیل آزمون سکان هدایت … ۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به …
سردار آزمون لقب پدرش را روي کفشش حک کرد + عکس – نود
www.navad.net/newscontent.aspx?newsid=83970
در بازي روز شنبه روبين کازان با تيم تام تومسک، سردار آزمون ۴۰ دقيقه براي روبين … ايراني روبين کازان مورد استفاده قرار گرفت که تصوير اين کفش را در زير مي‌بينيد. خليل آزمون پدر سردار آزمون در گفت‌وگو با تسنيم، درباره اين کفش‌ها گفت: اين … ۹۰/ اندر حکايت صغري و کبري المپيک! … بالاخره نظر مثبت منصوريان را جلب کردم
هرلحظه، انتقاد تند و جالب پدر سردار آزمون از والیبال ایران!
harlahze.com/اخبار-ورزشی/انتقاد-تند-و-جالب-پدر-سردار-آزمون-از-والیبال-ایران
پدر سردار آزمون در اظهار نظری عجیب به انتقاد از شرایط تیم ملی والیبال پرداخته … به گزارش تابناک ورزشی، خلیل آزمون در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ … سرمربی پیشین تیم جوانان ایران در مورد جلسات کارشناسی پس از جام جهانی … آنها بازیکنان خوبی هستند و از نظر فنی مشکلی ندارند، تمرینات فنی کواچ، …
آزمون: صحبت‌های فردوسی‌پور درباره سردار و جهانبخش خوب نبود …
www.tarafdari.com/…/آزمون-صحبت‌های-فردوسی‌پور-درباره-سردار-و-جهانبخش-خوب-نب…
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مربی پیشین والیبال گنبد و پدر سردار آزمون با بیان اینکه خوب نیست … خلیل آزمون تأکید کرد: فردوسی‌پور این را در نظر بگیرد که اگر بازیکن …
زندگی خصوصی سردار آزمون ، پدیده سال ۹۴ فوتبال ایران » …
salamgonbad.ir/1395/01/زندگی-خصوصی-سردار-آزمون-،-پدیده-سال-۹۴/
۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – (۴۵ نظر); رفتن داورزنی قوت گرفت / یکی از پرسابقه ترین مدیران گنبدی … آزمون در این باره گفت، پدرم خلیل آزمون هشت سال عضو تیم ملی والیبال ایران بود … شاید جالب باشد که بدانید سردار هم ورزش را با والیبال آغاز کرد و در ابتد … خیلی زود آرسن ونگر بزرگ در مورد تحقیق کرد و سپس ایمیلی از لندن به کازان رسید.
واکنش پدر سردار آزمون به شایعه دوپینگ این ستاره تیم ملی – …
www.saat24.com/…/واکنش-پدر-سردار-آزمون-به-شایعه-دوپینگ-این-ستاره-تیم-ملی
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ساعت ۲۴-پدر سردار آزمون گفت:سردار هیچ ارتباطی با قضیه دوپینگ در روسیه ندارد و … خلیل آزمون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: انتشار اخبار کذب … که در مورد وی چنین شایعاتی منتشر کنند و از باشگاه خبرنگاران هم به دلیل … جنجال «جنسیت» مبهم برخی قهرمانان المپیک؛ از زن دونده «مردنما» تا … ارسال نظر.
سردار تمام فوتبال البته المپیک آزمون مهاجم بزرگی | جستجو | …
weblog24.info/list/سردار-تمام-فوتبال-البته-المپیک-آزمون-مهاجم-بزرگی.html
خلیل آزمون پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد عادل فردوسی‌پور از …. نظر سردار آزمون و علیرضا جهانبخش را در مورد حضور در تیم ملی یا تیم المپيک بدانند.
انتقاد تند و جالب پدر سردار آزمون از والیبال ایران! – لیست اخبار
newslist.ir › اخبار › ورزشی › تابناک
۱۰ ساعت پیش – پدر سردار آزمون در اظهار نظری عجیب به انتقاد از شرایط تیم ملی والیبال … به گزارش تابناک ورزشی، خلیل آزمون در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ … نظر کارشناسی بگیرد که از نظر اطلاعات کاملاً به روز هستند نه کسانی که … سرمربی پیشین تیم جوانان ایران در مورد جلسات کارشناسی پس از جام …
پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه/عکس – آفتاب
aftabnews.ir/fa/news/191790/پدر-و-پسر-لژیونر-ایرانی-در-روسیهعکس
اما پسر خلیل آزمون یعنی سردار آزمون نیز كه مدت ها با تیم روبین كازان روسیه كه علیرضا … های خارجی بعید نیست او هم به زودی مورد توجه سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال قرار بگیرد. … به نظر خودم سردار خیلی خوبه لایق تیم های بسیار خوب است سردار جان انشا الله موفق … ۷ ایرانی که با تابعیت کشورهای دیگر به المپیک آمدند +تصاویر …
حک لقب پدر روی کفش سردار آزمون/تصاویر – نامه نیوز
namehnews.ir/fa/news/86234/حک-لقب-پدر-روی-کفش-سردار-آزمونتصاویر
۴ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – صفحه نخست · سیاست · اقتصاد · ورزش · پزشکی و سلامت · چندرسانه … کازان مورد استفاده قرار گرفت که تصویر این کفش را در زیر می‌بینید. خلیل آزمون پدر سردار آزمون درباره این کفش‌ها گفت: این کفش ساخته … نام: ایمیل: * نظر: …
سردار آزمون” پدیده ی فوتبال ایران”از زندگی شخصی اش می گوید!
www.persianv.com/maharatha/280839.php
۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سردار آزمون ، گفت و گو با سردار آزمون ، مصاحبه با سردار آزمون ، بیوگرافی سردار آزمون … بله، پدرم خلیل آزمون هشت سال عضو تیم ملی والیبال ایران بود ودو باره به عنوان بهترین … از نظر قدرت بدنی، لیگ انگلیس قدرت بالایی می خواهد. … غذای مورد علاقه ات؟ … استقبال رییس فدراسیون فوتبال از داوران المپیکی +عکس …
راز اسم سردار آزمون چیه؟ – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/180307/راز-اسم-سردار-آزمون-چیه
کد خبر: ۱۸۰۳۰۷. تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ – ۱۴:۳۸. ۴۱۲۳۶ بازدید. ۱۵ نظر … پدر سردار یکی از مربیان مشهور والیبال استان گلستان است. «خلیل آزمون» که سابقه مربیگری در تیم هاوش گنبد، در رقابت های لیگ والیبال را نیز دارد. … این تماشاگران سرمایه های بزرگی برای ورزش ما هستند و باید قدرشان را بدانیم. باور این حمایت مردمی از تیم …
آزمون: می‌توانستم اطلاعات خوبی به کواچ بدهم – عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › ورزشی
۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خلیل آزمون پدر سردار، فوتبالیست آینده دار تیم ملی فوتبال که خودش از … به گزارش “ورزش سه”، بعد از نایب قهرمانی تیم والیبال ب ایران و اتفاقات اخیر … گذارد حالا در مورد والیبال به تسنیم می گوید: تمرکز فدراسیون والیبال نباید … به نظر من یک مربی بزرگ باید در تیم ملی در کنار پیمان می‌بود تا او پیشرفت کند.
واكنش پدر سردار آزمون به اتفاقات اخير – وانا
vananews.ir/fa/news/36498/واكنش-پدر-سردار-آزمون-به-اتفاقات-اخير
۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پدر سردار آزمون در بیانیه‌ای نسبت به برخی مواردی که اخیراً نسبت به سردار نسبت … در نهایت این پرونده به دادگاه عالی ورزش رفت تا آنها در این خصوص تصمیم‌گیری کنند. … خلیل آزمون درباره این ماجرا یادداشتی نوشت و به این حاشیه‌ها واکنش نشان داد: «در این مدت …. پیام کشتی‌گیر افسانه‌ای جهان به سوریان+عکس (۱ نظر) …
علاقه شدید سردار آزمون به اسب سواری و هزینه های آن +تصاویر
payeshonline.com/…/علاقه_شدید_سردار_آزمون_به_اسب_سواری_هزینه_های_آن_+تصاو…
شاید اگر از خیلی از ورزش دوستان ایرانی درباره رشته مورد علاقه شان سوال کنی، مانند … خلیل آزمون پدر این بازیکن، در سال ۱۳۶۴ به عضویت تیم ملی جوانان ایران درآمد و در … برای نگهداری اسب ها باید مسائل مختلفی در نظر گرفته شود، مانند پانسیون اسب، …
بهار نیوز – واکنش پدر آزمون به انتقادات فردوسی‌پور
baharnews.ir/news/67057/
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – گروه ورزشی: مربی پیشین والیبال گنبد و پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال … خلیل آزمون در خصوص انتقاد عادل فردوسی‌پور از عملکرد سردار آزمون در … خلیل آزمون تأکید کرد: فردوسی‌پور این را در نظر بگیرد که اگر بازیکن یک روز خوب نبود شروع به تخریب او نکند. …. لباس رژه کاروان ایران در المپیک تغییر کرد (۶ نظر ).
انتقاد آزمون از صحبت های فردوسی پور – ناطقان
nateghan.ir/fa/news/13938/انتقاد-آزمون-از-صحبت-های-فردوسی-پور
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ناطقان: خلیل آزمون پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد عادل … وی افزود: این حرف فردوسی‌پور که گفته پیشنهادهای سردار آزمون کاذب است، درست نیست. … خلیل آزمون تأکید کرد: فردوسی‌پور این را در نظر بگیرد که اگر بازیکن یک روز خوب نبود شروع به تخریب او نکند. … توزیع اقلام روابط جنسی در المپیک!
سردار تمام فوتبال البته المپیک آزمون مهاجم بزرگی | جستجو | …
weblog24.link/list/سردار-تمام-فوتبال-البته-المپیک-آزمون-مهاجم-بزرگی.html
خلیل آزمون پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد عادل فردوسی‌پور از …. نظر سردار آزمون و علیرضا جهانبخش را در مورد حضور در تیم ملی یا تیم المپيک بدانند.
عکس+های سردار آزمون
https://www.webgardha.com/tag/عکس+های-سردار-آزمون-
بازدید : ۸۵ نظر کاربران : ۰ چهره های ایرانی … وی فرزند خلیل آزمون است. … شاید اگر از خیلی از ورزش دوستان ایرانی درباره رشته مورد علاقه شان سوال کنی، مانند همه … علی ضیا با انتشار عکس زیر نوشت: من و پدر سردار ازمون سردار الان اسپانیاست ما گنبد …
فوتبالی‌ترین | پاسخ بسیار تند خلیل آزمون به صحبت های …
footballitarin.com/link_page.php?id=111918
با پارتی آمدی و مدیر استقلال شدی، تو را كه می بینم از ورزش خسته می شوم. … بازیكنانت مدتهاست از بی پولی ناله می كنند، آنوقت حواس تو به سردار آزمون است. … یكی دو روز پیش و در یكی از روزنامه های ورزشی، علی فتح اله زاده درباره سردار آزمون حرفهایی زد كه این صحبتها به مذاق خلیل آزمون، پدر سردار كه خود ۸ … نظر کاربران را اینجا ببینید.
مدیر برنامه‌های سردار آزمون و تصمیم‌گیری برای والیبال گنبد!
www.iribnews.ir/fa/…/مدیر-برنامه‌های-سردار-آزمون-و-تصمیم‌گیری-برای-والیبال-گنب…
۸ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خلیل آزمون مدیر برنامه های سردار ملی‌پوش فوتبال کشورمان عضو کادر فنی … به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ خلیل آزمون پدر سردار آزمون …
جشن تولد پدر سردار آزمون %۲B عکس – فان باز
funbuzz.ir/search/?q=جشن+تولد+پدر+سردار+آزمون+%۲۵۲B+عکس+
وی فرزند خلیل آزمون است. … ورزش سه: بلافاصله بعد از ترک تمرینات تیم روبین کازان توسط سردار آزمون باشگاه از این بازیکن به فیفا شکایت کرد! … سردار آزمون به نظر می‌رسد درگیری بر سر سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان میان دو باشگاه روبین کازان و … گفته می‌شود در بوندس‌لیگا آزمون همچنین مورد علاقه بایرلورکوزن است. در خارج …
تبریک تولد اینستاگرامی سردار آزمون به پدرش – شریان نیوز
shariyan.com/detail/57536
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سردار آزمون با انتشار پستی در اینستاگرامش روز تولد پدرش را تبریک گفت. … گفتنی است؛ سردار آزمون فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار …
جشن تولد پدر سردار آزمون در کنار خانواده عکس – اخبار شهر ما
ourcitynews.com/post/?q=جشن+تولد+پدر+سردار+آزمون+در+کنار+خانواده+عکس
گفتنی است؛ سردار آزمون فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی والیبال ایران و مربی فعل … به گزارش خبرگزاری ورزش روسیه، موضوع جدایی سردار آزمون از روبین کازان با دخالت فیفا … آزمون در دو فصل اخیر نیز در روستوف زیر نظر قربان بردیف بازی کرده است و در این فصل ….. متن صحبتهای جنجالی عباسی در مورد ارتش.
سردار آزمون و علیرضا جهانبخش – فوتبال استقلال پرسپولیس
football.3eke.ir/tag/سردار-آزمون-و-علیرضا-جهانبخش/
۱۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مصاحبه داغ با علیرضا جهانبخش و کل کل با سردار آزمون. … ویدیو ورزش ۳ پیام تبریک سردار آزمون برای جهانبخش به مخاطبین ورزش۳ … وی فرزند خلیل آزمون است. …. حداقل برای فصل آینده کمی فانتزی به نظر برسد اما جام جهانی فرصت خوبی… … پدر سردار آزمون: صحبت‌های فردوسی‌پور درباره سردار و جهانبخش خوب نبود.
انتقاد آزمون از صحبت‌های فردوسی‌پور – مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/news/382220/انتقاد-آزمون-از-صحبت‌های-فردوسی‌پور
کد خبر: ۳۸۲۲۲۰. تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ – ۱۲:۴۵. چاپ. ۵۱ نظر. ورزش » … به گزارش مشرق، خلیل آزمون پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد عادل فردوسی‌پور از … با تیم ملی در جام ملت‌های آسیا هستند و صحبتی که فردوسی‌پور درباره سردار و جهانبخش کرد خوب نبود. …. من طرفدار فروسی پور هستم ولی در این مورد احساسی حرف زده.
عکس یادگاری علی ضیا در کنار خلیل آزمون، پیشکسوت …
www.mobna.com/219523/عکس-یادگاری-علی-ضیا-در-کنار-خلیل-آزمون،.html
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – عکس و یادگاری و علی و ضیا و کنار و خلیل و آزمون، و پیشکسوت و والیبال و و و پدر و سردار و آزمون و ستاره و فوتبال و کشورمان و.
سردار آزمون – بامپوش گنبد
bpsg.mihanblog.com/post/tag/سردار+آزمون
سردار آزمون پس از شرکت در تمرینات المپیک: تابع تصمیمات فدراسیون بودم + تبریک ویدئویی. به گزارش سایت بامپوش گنبد، مهاجم تیم ملی فوتبال امید در مورد حضورش در تیم ملی امید گفت: تابع تصمیم فدراسیون … پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳; نویسنده: حامد پورمند; نظر: (۰) …. خلیل آزمون: معروف بهترین بازیکن لیگ روسیه است.
آزمون: قرار بود پژمان شوم نه سردار!/ روسیه مثل شیراز است – …
www.bornanews.ir/…ورزشی…/۳۸۴۷۵۶-آزمون-قرار-بود-پژمان-شوم-نه-سردار-روسیه-مث…
۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آزمون در این باره گفت: پدرم خلیل آزمون ۸ سال عضو تیم ملی والیبال ایران بود و دوبار به عنوان … شاید جالب باشد که بدانید سردار هم ورزش را با والیبال آغاز کرد و در ابتدا یک والیبالیست درجه یک بود. …. نظرات کاربران ارسال نظر. نام:.
انتقاد تند و جالب پدر سردار آزمون از والیبال ایران! – سایر خبرها
khabarparsi.com/khabar/?id=35204
پدر سردار آزمون در اظهار نظری عجیب به انتقاد از شرایط تیم ملی والیبال پرداخته … به گزارش تابناک ورزشی، خلیل آزمون در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ … سرمربی پیشین تیم جوانان ایران در مورد جلسات کارشناسی پس از جام جهانی … آنها بازیکنان خوبی هستند و از نظر فنی مشکلی ندارند، تمرینات فنی کواچ، …
Football.ir – اخبار فوتبال : «سردار آزمون» – صفحه ۲
football.ir/news/list/person/sardar-azmon-10359.html?page=2
سردار آزمون یکی از بازیکنان جوان و آینده دار تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران است که در لیگ … آزمون که در روبین کازان زیر نظر بردیف رشد کرد اکنون در روستف بازی می‌کند و … لازم در خصوص همراهی آزمون در مسابقات انتخابی المپیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت. … پدر مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: رویانیان را به عنوان یک مدیر بزرگ و خوب قبول …
سردار آزمون براي قهرماني اسبش به ايران مي‌آيد
www.asrkhabar.com/fa/news/89955/سردار-آزمون-براي-قهرماني-اسبش-به-ايران-مي‌آيد
او به ورزش سه مي گويد: با پدر و عموهاي سردار آزمون از گذشته هاي دور رفاقت داريم. خليل آزمون از واليباليست هاي خوب ايران بود كه بازيهاي درخشاني از خودش به نمايش مي …
ایران ۴ – هند ۰؛ یک گل بیشتر، چندگل کمتر ! :: ورزش ۳
www.varzesh3.com/news/1312714/ایران-۴-هند-۰؛-یک-گل-بیشتر،-چندگل-کمتر-!
۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ایران ۲ هند ۰ (دقیقه ۶۱، سردار آزمون) : یک گل دیگر از روی یک ضربه …. خلیل آزمون، پدر سردار آزمون و نادر عزت‌اللهی، پدر سعید عزت‌اللهی در … بازیکنان ایران به دو گروه بازیکنان اصلی و ذخیره تقسیم شده و اصلی‌ها زیر نظر کادر اصلی با کاورهای سفید و زرد به ‌آماده‌سازی خود … نظرات مردم فقیر برزیل در مورد بازیهای المپیک.
سردار آزمون لقب پدرش را روی کفشش حک کرد
www.khabarsport.com/detail/6551/football/Legionnaire
۵ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – در بازی روز شنبه روبین‌کازان با تیم تام تومسک، سردار آزمون ۴۰ دقیقه برای … چوگان · زمستانی · قایقرانی · بدنسازی · کشتی · تیراندازی · ورزش‌‌ جانبازان … از سوی مهاجم ایرانی روبین‌کازان مورد استفاده قرار گرفت که تصویر این کفش … خلیل آزمون پدر سردار آزمون، درباره این کفش‌ها می‌گوید: این کفش ساخت … ارسال نظر.
آیا آزمون ۱۹شهریوربرگزارمیشود – تلگرامی
telegramy.club/search/?q=آیا+آزمون+۱۹شهریوربرگزارمیشود
… فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه … جشن تولد پدر سردار آزمون در کنار خانواده + عکس … نامید، در نهایت دادگاه عالی ورزش (CAS) بعد از درخواست مدیربرنامه‌های آزمون درباره این … وی فرزند خلیل آزمون است. …. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد ظرفیت پذیرش دوره های مذکور یادآور شد: …
پاسخ تند خلیل آزمون به فتح اله زاده – افکارنیوز
www.afkarnews.ir/بخش-ورزشی-۷/۲۵۹۰۹۸-پاسخ-تند-خلیل-آزمون-به-فتح-اله-زاده
۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – خلیل آزمون در پاسخ به فتح اله زاده می گوید: «. آقای فتح اله زاده، سردار … او مثل پدر با سردار رفتار کرد اما او کجا و این فتح اله زاده کجا؟ ن خلیل آزمون …
خبرگزاری فارس – پدر سردار آزمون: مگر آماتور هستیم که سردار …
www.farsnews.com/13950502000893
۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پدر سردار آزمون در بیانیه‌ای به برخی موارد که اخیراً به سردار نسبت داده شده انتقاد کرد. … آدرس مورد نظر کپی شد … در نهایت این پرونده به دادگاه عالی ورزش رفت تا آنها در این خصوص تصمیم‌گیری کنند. … خلیل آزمون درباره این ماجرا یادداشتی نوشت و به این حاشیه‌ها واکنش نشان داد: «در این مدت رسانه‌ها و سایت‌هایی بودند که …
پدر سردار آزمون برای والیبال گنبد تصمیم می‌گیرد – …
www.shahrekhabar.com/sport/1466985540769309
۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پدر و مدیر برنامه‌های سردار ملی‌پوش فوتبال کشورمان برای نماینده والیبال … هاشمی: ۵ رشته جدید صرفاً برای ۲۰۲۰ توکیو به المپیک اضافه می‌شوند … تاج:در مورد کمیته فوتسال به موقع تصمیم می‌گیریم/ مشکل بازیکنان سرباز … به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سال‌ها پیش در چندین دوره خلیل آزمون سکان …
اخبار ایران و جهان|سامانه اطلاع رسانی سراج۲۴ | سردار آزمون لقب …
seraj24.ir/fa/news-details/…/سردار-آزمون-لقب-پدرش-را-روی-کفشش-حک-کرد-+-عکس/
۴ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – سردار آزمون لقب پدرش را روی کفشش حک کرد + عکس … ایرانی روبین کازان مورد استفاده قرار گرفت که تصویر این کفش را در زیر می‌بینید. خلیل آزمون پدر سردار آزمون درباره این کفش‌ها گفت: این کفش ساخته شرکت پوما است که … ارسال نظر … انگلیس · نکات کلیدی در انتخاب رشته کنکور · حذف باباجان‌زاده از المپیک.
پدر سردار آزمون: انتظارات از او بالا رفته/ پسرم هیچ‌گاه مغرور …
metafootball.com/…/انتظارات-از-او-بالا-رفته-آزمون-سردار-هیچگاه-مغرور-نمیشودبرای…
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پدر سردار آزمون: انتظارات از او بالا رفته/ پسرم هیچ‌گاه مغرور نمی‌شود … خلیل آزمون با اشاره به گلزنی سردار در دیدار روز گذشته ایران و عراق … دارد و من از نزدیک تمرینات این تیم را زیر نظر دارم و می‌توانم بگویم روبین‌کازان به … اصول حرفه‌ای طرح‌ریزی شده، اما در مورد شرایط تیم ملی نمی‌توانم صحبتی … المپیک ۲۰۱۶ ریو.
آزمون از ابتدا مقابل آژاکس به میدان می رود | News File
newsfile.ir/news/آزمون+از+ابتدا+مقابل+آژاکس+به+میدان+می+رود
… اظهارات تند پدر سردار آزمون از والیبال ایران در المپیک خلیل آزمون پدر سردار آزمون … وی ادامه داد: بازیکنان طبق برنامه از پیش تعیین شده تمام موارد مورد نظرم را در زمی . …. بازیکن ایرانی در اختیار دارد، زیر نظر سرمربی پیشین خود برای دیدار با آژاکس …
جام نیوز :: JamNews – رحمتی، آزمون، جهانبخش، طالب لو و …
www.jamnews.ir/detail/News/607055
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی ادامه داد: «پدر سردار آزمون هم از من خواهش کرد که اجازه بدهم او به روبین کازان برود و علیرضا … او با دلیل و مدرک در این مورد صحبت کرده و همان‌طور که می‌بینید کسی هم هنوز جواب …. الان بقیشونم تو مخالفای نظر من میبینید. …. نمیدونم شخصی مثل جناب خلیل ازمون چرا باید از شخصی مثل ایشون خاهش کنن برای من جای سوال؟
واکنش تند آزمون به خط خوردن از فهرست نهایی تیم ملی – بولتن …
www.bultannews.com/fa/…/واکنش-تند-آزمون-به-خط-خوردن-از-فهرست-نهایی-تیم-ملی
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سردار آزمون امروز بعد از انتشار فهرست نهایی تیم ملی شوکه به نظر می‌رسید … خلیل آزمون پدر سردار که مدیر برنامه‌های وی نیز به حساب می آید در این باره … به مربی را یاد بدهند و به خود اجازه چنین ادبیاتبی را در مورد مربی ندهند . … و ایران را از مدعیان این ورزش به آسیا وجهان معرفی نمایند درود بر تو ای قهرمان ودرود بر یاران تو .
پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه/عکس | تهران پرس
tehranpress.com/fa/news-details/…/پدر-و-پسر-لژیونر-ایرانی-در-روسیه%۷Cعکس/
به غیر از علیرضا حقیقی دیگر لژیونرهای ایرانی ورزش روسیه یك پدر و پسر هستند ، یكی به عنوان … اما پسر خلیل آزمون یعنی سردار آزمون نیز كه مدت ها با تیم روبین كازان روسیه كه علیرضا حقیقی را … های خارجی بعید نیست او هم به زودی مورد توجه سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال قرار بگیرد. … حداکثر تعداد کاراکتر نظر ۲۰۰ ميياشد .
شهریور ۱۳۹۲ – پاتوق هوادارای سردار آزمون
sardarazmoun.blogfa.com/1392/06
پدر سردار يكي از مربيان مشهورواليبال استان گلستان است.خليل آزمون كه سابقه ي مربيگري در تيم هاوش گنبد در رقابت هاي ليگ واليبال را نيز داراست. …. *از سردار آزمون در مورد حضورش در تیم سپاهان سوال کردیم و او گفت : … سردار آزمون در کنار بی مهری مسئولین ورزش که حتی برای استقبال از او هم نیامده بودند ، از دل پر مهر مردم گفت : مردم …
ورزش گنبد – مصاحبه با سردار آزمون جوان ترین لژیونر فوتبال …
www.gonbadsport.com/modules/news/article.php?storyid=3113
۱ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – من سردار آزمون متولد ۱۱/۱۰/۷۳ هستم وزنم ۷۵ قدم ۱۸۴ از شهر گنبدكاووس … پدرم هم متولد سال ۱۳۴۵هسته از شهر گنبدكاووس … اما رفتنم به روبين كازان اين بود كه يه تورنمنت تو كشور روسيه بودكه منو اونجا زير نظر گرفتن وبعد از بازي هاي آسيايي به طور رسمي … سردار غير فوتبال ورزش مورد علاقه ش چي؟ … خليل آزمون:
سردار آزمون ازدواج کرد + عکس – مجله اینترنتی
asemaniha90.com/?p=30850
۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – خلیل آزمون پدر سردار که خودش ورزشکار بوده و هم‌اکنون هم مربی والیبال است به … ۵ نظر. ارغوان. بهمن ۲۰, ۱۳۹۳ در ۷:۴۴ ب.ظ. واقعا! مبارکه ولی خیلی شبیه یه شخصیت کارتونیه. … گفتگوی جنجالی با نرگس محمدی در مورد شایعات ازدواجش با آقای بازیگر ! … با معرفت; کتک خوردن کشتی‌گیر زن روس در المپیک به خاطر باخت …
جشن تولد پدر سردار آزمون در کنار خانواده عکس – hit counter
nazaninha.xyz/post/?q=جشن+تولد+پدر+سردار+آزمون+در+کنار+خانواده+عکس
گفتنی است؛ سردار آزمون فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی … به گزارش خبرگزاری ورزش روسیه، موضوع جدایی سردار آزمون از روبین کازان با دخالت فیفا و … آزمون در دو فصل اخیر نیز در روستوف زیر نظر قربان بردیف بازی کرده است و در این … این هکر که از این راه سود چند صد میلیونی بدست آورده حالا سردار آزمون را مورد …
صدخبر
sadkhabar.ir/
سحر خلیل

برگه ها