دست نشان: امیدوارم افتخار آفرینی فغانی در جام جهانی هم تداوم یابد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی صنعت نفت آبادان می گوید در لیگ امسال  باشگاه‌ با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند اما این مشکلات در حال برطرف شدن است.

به گزارش وب سایت نود، نادر دست نشان در گفت و گو با سایت نود، درباره وضعیت تیمش گفت: تمرینات تیم در حال پیگیری است، ما اردوی خارج از استان در حال حاضر نداریم اما طبق برنامه پیش می رویم. یک دیدار دوستانه با تیم پترو کیان شوشتر برگزار کردیم که یکی از تیم های خوب استان است و بازی دوستانه با تیم اروندان خرمشهر در برنامه امروز ما است. ما سعی کرده ایم با انجام بازی های تدارکاتی شرایط تیم را هماهنگ تر و بهتر کنیم.

وی از احتمال حضور یک مهاجم اهل کشور کلمبیا در تمرینات تیم صنعت‎نفت خبر داد و گفت: این مهاجم کلمبیایی هم بزودی به جمع ما اضافه خواهد شد و به تازگی یک هافبک هجومی برزیلی به‌نام برونو اولیویرا به تیم پیوسته است.

سرمربی صنعت نفت آبادان در خصوص قضاوت علیرضا فغانی در فینال فوتبال بازی‌های المپیک 2016 ریو عنوان کرد: قضاوت علیرضا فغانی و کمک‌های او در فینال المپیک افتخاری بزرگ برای جامعه ورزشی ایران بود و امیدوارم این افتخار آفرینی هم در جام جهانی تداوم یابد.

وی در پایان در خصوص رفع مصدمیت عقیل اعتمادی و حضور وی در تمرینات گفت: بعد از مصدومیت چند هفته ای در حال حاضر تمرینات آماده سازی را با تیم انجام می دهند و شرایط مناسبی دارند.

 

2051

برگه ها